Infästning för framgaffel X i chassit.
     
     
     
     
     
     
     
Du är här: start / produkter / delar / framgaffel / X / fäste

INFÄSTNING FRAMGAFFEL X

Highslide JS
large image
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS

pos Benämning art.nr. antal
11 Länkhjulsinfästning innerhylsa X 4810138 1
12 Radialtätningshållare X 4810137 1
13 Radialtätning BA 18x24x3 NBR 4810121 1
14 Mutterlock X 4810136 1
15 Bricka PS 8x14x1 fzb 8000818 1
16 Mutter nylock M8 Alu svart 7000086 1
17 Lager 6802LLU 4810102 1
18 Lager 6801LLU 4810101 1
19 Bult K6S 8.8 M4x8 FZSV Bult KTS 8.8 TORX M4x8 FZSV DL2040 6003408 6003409DL 1
20 Monteringsdetaljer för X-gaffel 2305143   SET
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40
.
.