PASSAR TILL
S2 / S3 NEJ / NEJ
S2 kort / S3 kort NEJ / NEJ
S2 kort-låg / S3 kort-låg NEJ / NEJ
S2 large / S3 large NEJ / NEJ
S2 swing / S3 swing NEJ / NEJ
S2 swing-kort / S3 swing-kort NEJ / NEJ
U2 / U3 NEJ / NEJ
U2 light / U3 light NEJ / NEJ
Bambino NEJ
Micro NEJ
Panthera X JA
Komplett framgaffel med länkhjul och infästning till Panthera X. Finns för drivhjulsstorlekar 24, 25 och 26". Finns med 87 mm/ 3" X HJUL eller med 90 mm S3 HJUL
BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Gaffel X2 24" med 87 mm/ 3" X hjul 2305130 1
Gaffel X2 25" med 87 mm/ 3" X hjul 2305131 1
Gaffel X2 26" med 87 mm/ 3" X hjul 2305132 1
Gaffel 75, hjul 90 mm, tapp X2 / för 24" och 25" drivhjul 2100201 1
Gaffel 90, hjul 90 mm, tapp X2 / för 26" drivhjul 2100204 1
     
Gaffel X2 24" med STD 3" hjul se bild 2 ersätts av 2100201 2305134 1
Gaffel X2 25" med STD 3" hjul se bild 2 ersätts av 2100201 2305135 1
Gaffel X2 26" med STD 3" hjul se bild 2 ersätts av 2100204 2305136 1
Du är här: start / produkter / delar / framgaffel / X

FRAMGAFFEL X

Highslide JS
large image
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS

Pos. Benämning art.nr. antal
1 Gaffel X2 tapp 24" för X 3" X hjul 2305139 1
  Gaffel X2 tapp 25" för X 3" X hjul 2305140 1
  Gaffel X2 tapp 26" för X 3" X hjul 2305141 1
       
  Gaffel 75, tapp X2 /för 24"och 25" 2100211 1
  Gaffel 90, tapp X2/ för 26" 2100212 1
       
2 Länkhjul 3"/ 86mm X med lager 2000061 1
  Länkhjul 90 mm S3 med lager 2002010 1
4 Lager 626 ZZ C3 länkhjul light 2000023 2
  Lager 6801-2RS ABEC C3 4810101  
       
5 Distans centrum länkhjul U2 light 2000066 1
  Distans länkhjul STD 9024000 2
6 Bult gaffel X 4810132 1
    6002647 1
7 Mutter gaffel X 4810133 1
  Mutter DIN 985 M6 fzb låg nylock för STD länkhjul 7000060 1
  Bricka PS 8x14x1 fzb för STD länkhjul 8000818 1
8 Distans gaffel muttersida 4810146 1
  Bussning länkhjul S3 ytter höger 2002014 1
9 Distans gaffel muttersida 4810146 1
  Bussning länkhjul S3 ytter vänster 2002015 1
11 Länkhjulsinfästning innerhylsa X 4810138 1
12 Radialtätningshållare X 4810137 1
13 Radialtätning BA 18x24x3 NBR 4810121 1
14 Mutterlock X 4810136 1
15 Bricka PS 8x14x1 fzb 8000818 1
16 Mutter nylock M8 Alu svart 7000086 1
17 Lager 6802LLU 4810102 1
18 Lager 6801LLU 4810101 1
19 Bult K6S 8.8 M4x8 FZSV 6003408 1
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40 • Fax: 08-621 08 10
.
.