PASSAR TILL
S2 / S3 JA / NEJ
S2 kort / S3 kort JA / NEJ
S2 kort-låg / S3 kort-låg JA / NEJ
S2 large / S3 large JA / NEJ
S2 swing / S3 swing JA / NEJ
S2 swing-kort / S3 swing-kort JA / NEJ
U2 / U3 JA / NEJ
U2 light / U3 light JA / NEJ
Bambino NEJ
Micro NEJ
Panthera X NEJ
OBS! Passar ej till S3 serien när sidoskydd eller armstöd är monterade.
BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Hög broms ny, komplett par UTGÅTT ERSÄTTS AV 4630000 4610000 par
Du är här: start / support / utgångna artiklar / broms hög ny

HÖG BROMS NY

Highslide JS
large image
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS HÖGER

pos Benämning   art.nr antal
1 Hög broms ny, höger 4610002 1
2 Handtag hög broms ny, höger 4610103 1
3 Låsarm hög broms ny, höger 4610104 1
4 Klämma ytter hög broms ny, höger 4610101 1
5 Klämma inner hög broms ny 4610102 1
6 Wire hög broms ny Säljs ej separat Se POS 20 4610108 1
7 Justerring hög broms ny 4610107 1
8 Bussning låsarm hög broms ny 4610105 1
9 Bussning handtag hög broms ny 4610106 1
10 Fjäder hög broms ny, höger 4610109 1
11 Bult MC6S M6x25 6002625 1
12 Bult MF6S M6x35, försänkt insex 6007636 1
13 Skruv RXS ST3,5x9,5 ph fz, svart 6005610 1
14 Skruv PT 10.9 WN1452 Torx 3x6 fzb 6005307 1
15 Bricka NB 6x16x1 fzb 8000616 1
16 Bricka BRB stål 6,4x12 fzb 8000612 1
17 Stoppbricka vajer 4610116 1
18 Vajerskydd hög broms Säljs ej separat Se POS 20 4610118 1
19 Täckdekal hög broms 4610117 1
20 Vajer hög broms m. skydd Består av POS 6 och 18 4610119 1
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS VÄNSTER

pos Benämning   art.nr antal
1 Hög broms ny, vänster 4610001 1
2 Handtag hög broms ny, vänster 4610113 1
3 Låsarm hög broms ny, vänster 4610114 1
4 Klämma ytter hög broms ny, vänster 4610111 1
5 Klämma inner hög broms ny 4610102 1
6 Wire hög broms ny Säljs ej separat Se POS 20 4610108 1
7 Justerring hög broms ny 4610107 1
8 Bussning låsarm hög broms ny 4610105 1
9 Bussning handtag hög broms ny 4610106 1
10 Fjäder hög broms ny, vänster 4610110 1
11 Bult MC6S M6x25 6002625 1
12 Bult MF6S M6x35, försänkt insex 6007636 1
13 Skruv RXS ST3,5x9,5 ph fz, svart 6005610 1
14 Skruv PT 10.9 WN1452 Torx 3x6 fzb 6005307 1
15 Bricka NB stål 6x16x1 fzb 8000616 1
16 Bricka BRB stål 6,4x12 fzb 8000612 1
17 Stoppbricka vajer 4610116 1
18 Vajerskydd hög broms Säljs ej separat Se POS 20 4610118 1
19 Täckdekal hög broms 4610117 1
20 Vajer hög broms m. skydd Består av POS 6 och 18 4610119 1
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40
.
.