PASSAR TILL
S2 / S3 JA / JA
S2 kort / S3 kort JA / JA
S2 kort-låg / S3 kort-låg JA / JA
S2 large / S3 large JA / JA
S2 swing / S3 swing NEJ / NEJ
S2 swing-kort / S3 swing-kort NEJ / NEJ
U2 / U3 NEJ / NEJ
U2 light / U3 light NEJ / NEJ
Bambino / Bambino 3 NEJ / NEJ
Micro / Micro 3 NEJ / NEJ
Panthera X NEJ

- Äldre utgående broms
BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Hög broms, komplett par 4600000 par
Du är här: start / produkter / delar / broms / hög

HÖG BROMS

Highslide JS
large image
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS HÖGER

pos Benämning   art.nr antal
1 Hög broms höger 4600002 1
2 Bromsspak hög broms höger 4600004 1
3 Låstapp 4600011 1
4 Låsarm hög broms 4600006 1
5 Lager 696-2ZZM2 4600021 1
6 Klämma höger hög broms 4600009 1
7 Klämma standard 4600008 1
8 Distans låsarm 4600007 1
9 Fjäder hög broms höger RF 4600017 1
10 Distans bromsspak 4600015 1
11 Bult K6S 109 M6x50 fzb 6003650 1
12 Bult K6S M6x25 fzb 6003625 1
13 Bult K6S 109 M6x18 fzb 6003618 1
14 Bricka BRB stål 6,4x12 fzb 8000612 1
15 Bricka NB stål 6x16x1 fzb 8000616 1
16 Mutter DIN 985 M6 fzb låg nylock 7000060 1
17 Gummihandtag 4600018 1
18 Shims 12x6x0,5 4600020 2
19 Bricka NB 6x25x1,5 svartcromat 8000626 1
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS VÄNSTER

pos Benämning   art.nr antal
1 Hög broms vänster 4600001 1
2 Bromsspak hög broms vänster 4600005 1
3 Låstapp 4600011 1
4 Låsarm hög broms 4600006 1
5 Lager 696-2ZZM2 4600021 1
6 Klämma vänster hög broms 4600010 1
7 Klämma standard 4600008 1
8 Distans låsarm 4600007 1
9 Fjäder hög broms vänster RF 4600016 1
10 Distans bromsspak 4600015 1
11 Bult K6S 109 M6x50 fzb 6003650 1
12 Bult K6S M6x25 fzb 6003625 1
13 Bult K6S 109 M6x18 fzb 6003618 1
14 Bricka BRB stål 6,4x12 fzb 8000612 1
15 Bricka NB stål 6x16x1 fzb 8000616 1
16 Mutter DIN 985 M6 fzb låg nylock 7000060 1
17 Gummihandtag 4600018 1
18 Shims 12x6x0,5 4600020 2
19 Bricka NB 6x25x1,5 svartcromat 8000626 1
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40
.
.