PASSAR TILL
S2 / S3 NEJ / NEJ
S2 kort / S3 kort NEJ / NEJ
S2 kort-låg / S3 kort-låg NEJ / NEJ
S2 large / S3 large NEJ / NEJ
S2 swing / S3 swing NEJ / NEJ
S2 swing-kort / S3 swing-kort NEJ / NEJ
U2 / U3 NEJ / NEJ
U2 light / U3 light NEJ / NEJ
Bambino / Bambino 3 NEJ / JA
Micro / Micro 3 NEJ / NEJ
Panthera X NEJ

- Standardbroms till Bambino 3 Kort med 24" drivhjul.
BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Broms B3 framflyttad kpl par 4630300 par
Broms B3 framflyttad kpl vänster 4630301 1
Broms B3 framflyttad kpl höger 4630302 1
Bromsblad B3 broms PU-däck SET 4630234 2
Du är här: start / produkter / delar / broms / Bambino 3 framflyttad

BROMS BAMBINO 3 FRAMFLYTTAD

Highslide JS
large image

SPRÄNGSKISS BROMS BAMBINO 3 FRAMFLYTTAD HÖGER

pos Benämning   art.nr antal
1 Fast stag broms B3 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630212 1
2 Länkarm broms B3 Hö Ej separat beställningsbar, ingår i 4630302 4630214 1
Länkarm broms B3 Vä Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 4630215 1
3 Bromsspak B3 Hö Ej separat beställningsbar, ingår i 4630302 4630226 1
Bromsspak B3 Vä Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 4630225 1
4 Låsarm broms B3 Hö Ej separat beställningsbar, ingår i 4630302 4630210 1
Låsarm broms B3 Vä Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 4630211 1
5 Fjäderfäste broms B3 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630219 1
6 Fjäder broms B3 Hö Ej separat beställningsbar, ingår i 4630302 4630220 1
Fjäder broms B3 Vä Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 4630221 1
7 Bult MELC6S M5x12 FZSV DL2040 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 6004512DL 1
8 Bult led broms B3 DL2040 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630224DL 1
9 Planad mutterbussning broms B3 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630231 1
10 Bricka PS 10x16x0,3 fzb Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 8001026 1
11 Bult klämma broms B3 DL2040 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630223DL 1
12 Bult MELC6S M5x8 FZSV DL2040 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 6004588DL 1
13 Bricka PS 6x12x0,3 fzb Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 8000627 1
14 Klämma broms B3 ytter förlängd hö Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630229 1
Klämma broms B3 ytter förlängd vä Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 4630230 1
15 Klämma broms B3 inner   4630227 1
16 Bricka PS 6x12x0,5 RF A2 Ej separat beställningsbar, ingår i 4630301 och 4630302 8000628 1
17 Bult MC6S M6x22 FZSV   6002622B 1

SPRÄNGSKISS BROMSBLAD PU

pos Benämning   art.nr antal
1 Bromsblad B3 för PU-däck Ej separat beställningsbar 4630233 1
2 Bult MELC6S 6004610 3

SPRÄNGSKISS BROMSBLAD PU BREDDAD

pos Benämning   art.nr antal
1 Broms S3    
2 Bromsblad S3 broms PU-däck   4630146 1
3 Bult MELC6S M6X10 FZSV 6004610 2
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40
.