PASSAR TILL
S2 / S3 JA */ JA *
S2 kort / S3 kort JA ** / JA **
S2 kort-låg / S3 kort-låg JA ** / JA **
S2 large / S3 large NEJ / NEJ
S2 swing / S3 swing JA*** / JA ***
S2 swing-kort / S3 swing-kort NEJ / NEJ
U2 / U3 JA / JA
U2 light / U3 light JA**** / JA
Bambino NEJ
Micro NEJ
Panthera X NEJ
BENÄMNING ART.NR. ANTAL
Enhandsbroms NY 30-33 höger 3673033 1
Enhandsbroms NY 36-39 höger 3673639 1
Enhandsbroms NY 42-45 höger 3674245 1
Enhandsbroms NY 30-33 vänster 3683033 1
Enhandsbroms NY 36-39 vänster 3683639 1
Enhandsbroms NY 42-45 vänster 3684245 1
Du är här: start / produkter / delar / broms / enhandsbroms

ENHANDSBROMS

Highslide JS
large image
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS HÖGER

pos Benämning   art.nr antal
1 Enhandsbroms NY 30-33 höger 3673033 1
  Enhandsbroms NY 36-39 höger 3673639 1
  Enhandsbroms NY 42-45 höger 3674245 1
2 Mellanstag lång enhandsbroms NY 30-33 3670130 1
  Mellanstag lång enhandsbroms NY 36-39 3670136 1
  Mellanstag lång enhandsbroms NY 42-45 3670142 1
3 Länkarm låsände enhandsbroms NY 30-33 3670126 1
  Länkarm låsände enhandsbroms NY 36-39 3670127 1
  Länkarm låsände enhandsbroms NY 42-45 3670128 1
4 Låsarm höger enhandsbroms NY 3670119 1
5 Låsarm vänster enhandsbroms NY 3670120 1
6 Bromsspak höger enhandsbroms NY 3670121 1
7 Klämma S2 broms höger 3670155 1
8 Klämma S2 broms vänster 3670156 1
9 Länk liten enhandsbroms NY 3670117 1
10 Fjäderhållare höger enhandsbroms NY 3670124 1
11 Fjäderhållare vänster enhandsbroms NY 3670125 1
12 Fjäder höger enhandsbroms  NY 3670112 1
13 Fjäder vänster enhandsbroms  NY 3670113 1
14 Innerklämma U2-broms 3660019 2
15 Fästbussning armstöd lång 7001021 5
16 Stopp enhandsbroms NY 3670123 2
17 Distans, S2-broms (alu) 3670116 1
18 Bussning led enhandsbroms ny 3670118 3
19 MC6S M6x30 FZSV 6002631 2
20 Bult MLC6S M6x25 fzb 6002626 2
21 Bult MC6S M6x22 fzb 6002622 2
22 Bult MLC6S M6x18 fzb 6002618 1
23 Bult MC6S M4x20 fzb 6002421 2
24 Bult MF6S M5x16 Försänkt insex fzb 6007516 2
25 Bult M6S M5x20 fzb 6001518 1
26 Bricka NB stål 6x19x1 fzb 8000619 3
27 Bricka NB M5x16x1 8000516 7
28 Bricka NB 5x13x1 fzb 8000513 1
30 Mutter DIN 985 M6 fzb låg nylock 7000060 2
31 Mutter DIN 985 M5 fzb låg nylock 7000050 3
32 Mutter DIN 934 M4 fzb 7000041 2
33 Bricka NB stål 6x16x1 fzb 8000616 2
35 Bricka FBB M5 fzb 8000511 1
36 Knopp enhandsbroms 3670160 1
oLightBox.com v3.0

SPRÄNGSKISS VÄNSTER

pos Benämning   art.nr antal
1 Enhandsbroms NY 30-33 vänster 3683033 1
  Enhandsbroms NY 36-39 vänster 3683639 1
  Enhandsbroms NY 42-45 vänster 3684245 1
2 Mellanstag lång enhandsbroms NY 30-33 3670130 1
  Mellanstag lång enhandsbroms NY 36-39 3670136 1
  Mellanstag lång enhandsbroms NY 42-45 3670142 1
3 Länkarm låsände enhandsbroms NY 30-33 3670126 1
  Länkarm låsände enhandsbroms NY 36-39 3670127 1
  Länkarm låsände enhandsbroms NY 42-45 3670128 1
4 Låsarm höger enhandsbroms NY 3670119 1
5 Låsarm vänster enhandsbroms NY 3670120 1
6 Bromsspak vänster enhandsbroms NY 3670122 1
7 Klämma S2 broms höger 3670155 1
8 Klämma S2 broms vänster 3670156 1
9 Länk liten enhandsbroms NY 3670117 1
10 Fjäderhållare höger enhandsbroms NY 3670124 1
11 Fjäderhållare vänster enhandsbroms NY 3670125 1
12 Fjäder höger enhandsbroms  NY 3670112 1
13 Fjäder vänster enhandsbroms  NY 3670113 1
14 Innerklämma U2-broms 3660019 2
15 Fästbussning armstöd lång 7001021 5
16 Stopp enhandsbroms NY 3670123 2
17 Distans, S2-broms (alu) 3670116 4
18 Bussning led enhandsbroms ny 3670118 3
19 MC6S M6x30 FZSV 6002631 2
20 Bult MLC6S M6x25 fzb 6002626 3
21 Bult MC6S M6x22 fzb 6002622 2
22 Bult MC6S M4x20 fzb 6002421 2
23 Bult MF6S M6x40 Försänkt insex fzb 6007640 1
24 Bult MF6S M5x16 Försänkt insex fzb 6007516 2
25 Bult M6S M5x20 fzb 6001518 1
26 Bricka NB stål 6x19x1 fzb 8000619 4
27 Bricka NB M5x16x1 8000516 8
29 Mutter DIN 985 M6 fzb låg nylock 7000060 2
30 Mutter DIN 985 M5 fzb låg nylock 7000050 3
31 Mutter DIN 934 M4 fzb 7000041 2
32 Bussning knopp/spak enhandsbroms vänster 3670129 1
33 KnoppLN 93 20-M6 9000400 1
34 Bricka NB stål 6x16x1 fzb 8000616 1
35 Bricka BRB stål 5,3x10x1 fzb 8000510 1
Panthera AB • Gunnebogatan 26 • 163 53 Spånga • panthera@panthera.se • Tel: 08-761 50 40 • Fax: 08-621 08 10
.
.